Zginęła 22-latka. Dramatyczne wydarzenie pod Srokowem

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Miejsce nieszczęśliwego wypadku to okolice malowniczej miejscowości Srokowo. Nocna tragedia pochłonęła życie młodej kobiety, której samochód zderzył się z drzewem. Sprawę będzie badać policja, aby dokładnie ustalić okoliczności tego smutnego zdarzenia.

Wstrząsające wydarzenie miało miejsce w ciemnościach nocy przełomu piątku i soboty (25/26 sierpnia). Teren, na którym zdarzył się fatalny wypadek, to okolice urokliwej miejscowości Srokowo, położonej w powiecie kętrzyńskim. Informacje o tym zdarzeniu przekazał dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie – samochód uderzył w drzewo rosnące przy drodze.

Niestety, 22-letnia kobieta prowadząca pojazd nie przeżyła tego zdarzenia, zginęła na miejscu. Na podstawie dotychczasowych ustaleń można przypuszczać, że w chwili wypadku była jedyną osobą w samochodzie. Aby dokładnie rozpoznać szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku, sprawę przejęła policja.