Tragiczne wydarzenie w Mrągowie: Mężczyzna skoczył z okna sądu i stracił życie

W piątek 8 grudnia doszło do dramatycznego incydentu w Sądzie Rejonowym w Mrągowie, położonym przy ulicy Królewieckiej. Na miejscu zmarł mężczyzna, który podjął desperacką próbę skoku z okna budynku.

Tego poranka, około godziny 9, w sądzie rozegrał się prawdziwy dramat. Z naszych informacji wynika, że policjanci z komendy w Mrągowie otrzymali wezwanie do sądu, gdzie doszło do tragicznego incydentu – mężczyzna skoczył przez okno. Na miejsce natychmiast został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego, ale niestety, pomimo wszelkich starań, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Z relacji strażaków pracujących na miejscu dowiedzieliśmy się, że mężczyzna skoczył z drugiego piętra sądowego budynku. Jest to wysokość, z której skok praktycznie zawsze kończy się tragicznie.

Polską Agencję Prasową poinformowano nieoficjalnie, że osoba, która zdecydowała się na ten desperacki krok, była związana z postępowaniem sądowym dotyczącym skierowania na leczenie odwykowe. Według naszych źródeł, świadkowie obecni na korytarzu sądu próbowali przekonać mężczyznę, aby zrezygnował ze swojego zamiaru, jednak ich próby okazały się bezskuteczne.