Olsztyńska starówka: Policja prowadzi dochodzenie w sprawie zniszczonego mienia o wartości blisko 1200 zł

Pracownicy olsztyńskiej policji intensywnie badają przypadek dewastacji jednego z punktów usługowych położonych na obszarze historycznej części Olsztyna. Zgłoszone szkody mają wartość rzędu około 1200 złotych. Apeluje się do osoby, która posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zidentyfikowania osób, które widoczne są na zamieszczonych fotografiach, o niezwłoczną komunikację z policjantami odpowiedzialnymi za to śledztwo.

Funkcjonariusze z sekcji zajmującej się Przestępstwami Przeciwko Mieniu, które jest częścią Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, prowadzą dochodzenie dotyczące aktu uszkodzenia mienia, który polegał na rozbiciu szyby w drzwiach głównych jednego z punktów usługowych w historycznej części miasta Olsztyna. Szkody oszacowano na kwotę blisko 1200 złotych.

Sytuacja ta miała miejsce piątego dnia listopada 2023 roku, około północy. W toku realizowanych procedur, funkcjonariusze policji zabezpieczyli fotografie przedstawiające trzech mężczyzn, którzy mogą być potencjalnie powiązani z tym incydentem.