Olsztyn Green Festival 2023 – muzyka i zielony styl życia nad jeziorem

Nadchodząca edycja corocznego święta muzyki i ekologicznego stylu życia, Olsztyn Green Festival, ma miejsce na przepięknej plaży miejskiej Centrum Rekreacyjno-Sportowego UKIEL w Olsztynie. To wydarzenie, które gromadzi miłośników „zielonego” trybu życia, dobrej muzyki i niezapomnianych chwil spędzonych z przyjaciółmi. Festiwal odbędzie się od 11 do 13 sierpnia 2023 roku.

Olsztyn Green Festival to nie tylko fantastyczna okazja do relaksu w otoczeniu malowniczych krajobrazów, ale również prawdziwe święto dla fanów różnych gatunków muzyki. Na scenie zaprezentuje się ponad 20 artystów reprezentujących polską scenę alternatywną, popową, elektroniczną oraz hip-hopową. Wśród nich znajdą się takie gwiazdy jak Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski czy Brodka.

Organizatorzy już rozpoczęli przygotowania do festiwalu – scena jest montowana na plaży miejskiej. W związku z tym, parkingi numer 1 i 2 przy CRS Ukiel zostaną zamknięte w dniach od 8 do 15 sierpnia. Bilety na imprezę są już dostępne do kupienia.