Nowa inwestycja deweloperska na olsztyńskim Zatorzu: penthouse’y przy parafii Chrystusa Króla

Olsztyn, znany również jako Zatorze, jest na progu rozwoju dzięki nowemu projektowi nieruchomości premium. Deweloper planuje wzniesienie tego luksusowego budynku na ulicy Wyspiańskiego, w bliskiej odległości od parafii Chrystusa Króla.

Lokalizacja inwestycji to miejsce między kościołem zarządzanym przez zakon Franciszkanów a niedawno sprzedanym budynkiem, który kiedyś gościł kultową restaurację „Kolorowa”.

Deweloper prezentuje swoją inwestycję jako kameralną za sprawą ograniczonej liczby lokali – zaledwie 16 apartamentów o metrażu w zakresie od 44 do 139 m2. Na szczególną uwagę zasługują dwa mieszkania typu penthouse, które będą wyposażone w prywatne tarasy na dachu budynku.

Inwestor nie ogranicza się jednak tylko do jednej lokalizacji. Oferta obejmuje również mieszkania w różnych częściach Olsztyna. Aktualnie realizowane są projekty w Parku Centralnym, terenach sąsiadujących z Obszarem Chronionego Krajobrazu „Dolina Środkowej Łyny” przy osiedlu Generałów oraz na ulicy Żurawiej w osiedlu Gutkowo.