Sony Mobile Photo Trip 7 ’22/23 w Olsztynie

Stolicę Warmii i Mazur odwiedzają ekipy filmowe produkujące programy podróżnicze, blogerzy i wideoblogerzy oraz dziennikarze turystyczni. Olsztyn to także wiele pięknych miejsc do robienia zdjęć.  Sony Mobile Photo Trip 7 ’22/23 to konkurs, w którym wzięli udział goście Olsztyna. Nasze miasto wybrali jako 8 z 10 miejsc, które w odwiedzili w tym sezonie. Uczestnicy tego wyjątkowego spotkania spędzili w Olsztynie dwa dni. Był to czas, podczas którego mieli okazję przyjrzeć się wielu zakątkom stolicy Warmii i Mazur oraz jej charakterystycznej zabudowie.

Pierwszego dnia mobilni fotografowie odwiedzili m.in. filharmonia, planetarium, kamienica Naujacka oraz hotel w budynku Centaurusa. Odwiedzili również budynek Urzędu Miasta przy pl. Jan Paweł II. Każdy miał okazję zobaczyć panoramę Olsztyna z wieży ratuszowej i posłuchać muzyki olsztyńskiej w wykonaniu miejskiego hejnalisty.

„Dziękujemy wszystkim lokalnym partnerom za pomoc w zrealizowaniu wszystkich naszych pomysłów w tym mieście. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w naszym foto-spacerze i spontaniczne zmiany w naszym harmonogramie”. – napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele Mobile Photo Trip.