Przygotowania do jubileuszowego Olsztyn Green Festivalu w pełni: zapowiedzi mocnej obsady i dodatkowej plaży

Wysoka jakość muzyki i niesamowita atmosfera czekają na gości nadchodzącego Olsztyn Green Festivalu. W dniach od 15 do 17 sierpnia, malownicze tereny wokół jeziora Ukiel będą tętniły życiem podczas dziesiątej edycji tego popularnego wydarzenia. Organizatorzy przygotowali naprawdę porywającą listę artystów, którzy wystąpią na scenie. Na uczestników festiwalu czekają koncerty takich gwiazd jak Sanah, Daria Zawiałow, Taco Hemingway czy Krzysztof Zalewski. W sumie odbędzie się aż 26 koncertów z gatunków takich jak muzyka alternatywna, pop, elektronika czy hip-hop.

Na tegorocznym festiwalu uczestnicy będą mieli do dyspozycji więcej przestrzeni do rozrywki. Organizatorzy postanowili bowiem dodać dodatkową plażę do terenu festiwalu. – Musimy znaleźć miejsce na trzy sceny i dodatkowe atrakcje, o których jeszcze nie mówimy! Ten rok przyniesie największą dotychczas edycję najbardziej malowniczego festiwalu w Polsce – czytamy na oficjalnej stronie OGF na mediach społecznościowych.

Plan rozszerzenia festiwalu na dodatkową plażę został potwierdzony przez ówczesnego prezydenta Olsztyna, Piotra Grzymowicza. W wywiadzie udzielonym zimą zdradził, że rosnące zainteresowanie wydarzeniem spowodowało, że organizatorzy chcą w tegorocznej edycji wykorzystać również plażę naprzeciwko starego Novotelu, obecnie hotelu Omega.