Otwarcie nowego Parku Handlowego Aviator w Olsztynie, z udziałem licznych znanych marek

W dniu 27 czerwca 2024 roku, w sobotę, miało miejsce uroczyście uruchomienie Parku Handlowego Aviator, lokalizowanym na olsztyńskiej ulicy Sielskiej.

Odznaczający się imponującą powierzchnią handlową, szacowaną na niemal 16 tysięcy metrów kwadratowych, park zgromadził w ramach swojej oferty aż 29 punktów sprzedażowych o różnorodnym metrażu – od 50 do 1950 m². Wśród firm, które zdecydowały się na najem lokalu w tym miejscu, znalazły się prestiżowe marki, uznawane za liderów na swoich rynkach.

Dzień otwarcia parku był jednocześnie dniem rozpoczęcia działalności takich sklepów jak: Rossmann, Pepco, Action, Kik, Media Expert, Tedi i Sinsay.

Przez całe lato planowane jest kolejne etapowe otwieranie punktów handlowych. Wśród oczekiwanych marek znajdują się między innymi: Dealz, CCC, Maxi Zoo, Woolworth, Media Markt, Mountain Warehouse, Totalizator sportowy. Dodatkowo pojawią się także jubiler Werona, piekarnia Tyrolska oraz Zakłady Mięsne ZM Warmia. Za obsługę spożywczą będzie odpowiedzialna renomowana niemiecka sieć sklepów Lidl.