Nocna tragedia w Ogrodnikach: 17-latka zginęła w wypadku

Podczas nocnej podróży z soboty na niedzielę, na terenie miejscowości Ogrodniki niedaleko Elbląga, miało miejsce tragiczne zdarzenie drogowe. W skutek tego wypadku życie straciła 17-letnia dziewczyna, która była wówczas na miejscu pasażerem. Cztery inne osoby, które razem z nią były w tym samym pojeździe, zostały natychmiast przetransportowane do najbliższego szpitala.

Sytuację tę oficjalnie potwierdziła Komenda Miejska Policji w Elblągu za pośrednictwem swojego profilu na jednym z platform społecznościowych. Z ich raportu wynikało, że pojazdem marki Honda podróżowało łącznie pięć osób. Jednakże, podczas przejazdu przez Ogrodniki, samochód niespodziewanie zjechał z trasy i uległ dachowaniu.

Komunikat od policji zawierał informację, że w wyniku tego tragicznego wypadku życie na miejscu straciła jedna z pasażerek – 17-letnia dziewczyna. Natomiast pozostałe cztery osoby zostały natychmiastowo przewiezione do szpitala celem udzielenia im niezbędnej pomocy medycznej.

Za wyjaśnieniem przyczyn oraz okoliczności tego tragicznego wypadku stoi obecnie policja. W toku czynności dochodzeniowych pracowali tam także prokurator oraz strażacy.