Nieszczęśliwe zdarzenie w Nowym Dworze Bratiańskim: 14-letnia dziewczynka straciła życie po tym, jak została przygnieciona przez ciągnik

W Nowym Dworze Bratiańskim doszło do tragicznego incydentu, w którym życie straciła 14-letnia dziewczynka. Niestety dziewczyna zginęła na miejscu, po tym jak została przygnieciona przez ciągnik rolniczy. Ciężki pojazd najpierw uderzył w drzewo, a następnie podczas cofania przejechał po młodej nastolatce.

Służby policyjne pracujące na miejscu zdarzenia ustaliły, że operator ciągnika rolniczego z przyczepionym do niego beczkowozem, z niewyjaśnionych jeszcze powodów, zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo rosnące przy drodze. Wskutek kolizji zarówno kierowca, jak i pasażerka wypadli z pojazdu. Następnie ciągnik rozpoczął się cofać, przejeżdżając po młodej dziewczynie.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Nowym Mieście Lubawskim, w wyniku tego tragicznego zdarzenia 14-latka poniosła śmierć na miejscu. Po uderzeniu w drzewo, ciągnik zaczął się cofać, przygniótł dziewczynkę, a następnie najechał na stojący za nim samochód marki Hyundai.

Na miejscu tego tragicznego zdarzenia pracowały wszystkie dostępne służby ratunkowe. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczali dowody i przeprowadzali oględziny miejsca wypadku. Świadkowie zdarzenia zostali przesłuchani. Wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku będą dokładnie wyjaśniane w trakcie prowadzonego śledztwa.