Ciężki wypadek na drodze pod Bartągiem: 35-letnia kobieta kierująca BMW trafiła do szpitala

W ubiegłym tygodniu, dokładnie 4 lipca, na jednej z dróg pod Bartągiem miało miejsce poważne zdarzenie drogowe. Dwa pojazdy osobowe, marki BMW i Volvo, zderzyły się tam czołowo. Dramatyczna sytuacja wydarzyła się na ulicy Nad Łyną.

Samochody zastane zostały przez służby ratunkowe krótko po godzinie 8.00 rano. Lokalizacja wypadku to ulica Nad Łyną, położona między Aleją Warszawską, oznaczoną jako DW 527, a miejscowością Bartąg.

Policja ustaliła wstępnie, że kierująca BMW była 35 lat. Z nieznanych jeszcze powodów kobieta ta niespodziewanie przemieściła swój samochód na pas jadących z naprzeciwka. W wyniku tego manewru doszło do kolizji z volvo, za którego kierownicą siedziała 24-letnia kobieta.

Kobieta prowadząca BMW trafiła do szpitala. Jednak według informacji uzyskanych od policji, żadna ze związanych z tym zdarzeniem osób nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Na skutek tego zdarzenia droga była zablokowana przez dłuższy czas. Po wyczyszczeniu jezdni, w tym usunięciu płynów eksploatacyjnych, ruch został wznowiony.