AgroWARMA 2023: okazja do spotkań i zawierania nowych rolniczych relacji w Gryźlinach

Gryźliny, mała miejscowość położona pod Olsztynem, stała się na chwilę centrum uwagi dla dziesiątek tysięcy zainteresowanych gości. Powód? AgroWARMA 2023 – najważniejsze targi rolnicze w regionie. Na terenie o powierzchni 7 hektarów, wypełnionym asortymentem dla rolnictwa, zgromadziły się tłumy odwiedzających.

Ten niebywały weekend przekształcił lądowisko w Gryźlinach w prawdziwy hub dla producentów, rolników i mieszkańców regionu. Wszyscy oni mieli okazję do nawiązywania nowych relacji, wymiany cennych doświadczeń oraz skorzystania z możliwości jakie stwarzały targi AgroWARMA 2023.

Organizowane przez warmińsko-mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wydarzenie oferowało obcowanie z różnorodnymi atrakcjami. Od maszyn rolniczych, przez hodowlane zwierzęta, ozdobne krzewy i rośliny, aż po kompleksowe wyposażenie ogrodów. Dla wielbicieli tradycyjnej kuchni przygotowano stanowiska z lokalnymi przysmakami do degustacji i zakupu.

Na potrzeby wystawców zagospodarowano aż 7 ha przestrzeni wystawienniczej. Kolejne 7 ha przeznaczono na parkingi dla gości. Całe przedsięwzięcie rozgrywało się na terenie lądowiska Gryźliny, strategicznie położonego przy drodze ekspresowej S51. Była to również świetna okazja do spotkań z politykami i samorządowcami, którzy także zjawili się na targach.