63. edycja Olsztyńskich Juwenaliów zapowiada się ekscytująco z udziałem gwiazd muzyki

Początek przyszłego roku w Olsztynie obfituje w atrakcje dla miłośników muzyki. Już teraz wiemy, że kolejna edycja studenckiego festiwalu – Juwenalia, która odbędzie się tam, jest pełna znanych artystów.

Od 22 do 25 maja, studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego będą świętować swoje święto. Przewodnim tematem 63. edycji Olsztyńskich Juwenaliów jest przyszłość.

Daria Zawiałow, znana i ceniona na polskiej scenie muzycznej za swój talent wokalny oraz umiejętność pisania tekstów i komponowania muzyki, to następna artystka, która wystąpi na scenie plaży kortowskiej. Rzeczniczka Kortowiady, Natalia Nowak, zapowiada, że Zawiałow jest prawdziwym wulkanem energii na scenie, a jej piosenki są regularnie emitowane przez największe stacje radiowe i zdobywają wysokie miejsca na listach przebojów.

Zawiałow ma na swoim koncie cztery popularne albumy i setki efektownych koncertów. Rok 2023 to nowy etap w jej karierze muzycznej. Już w maju 2024 roku, publiczność Kortowiady będzie miała okazję usłyszeć jej występ na żywo.

Na liście potwierdzonych do tej pory występów są takie gwiazdy jak: Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Lordofon oraz PRO8L3M.