44-letni mężczyzna potrącony przez autobus w centrum Olsztyna był poszukiwany przez policję

Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ujawnili nowe informacje dotyczące wypadku drogowego, który miał miejsce w centralnej części miasta. Jak się okazuje, mężczyzna, który został potrącony przez autobus na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Kościuszki, jest poszukiwany przez prawa sprawiedliwości i prawdopodobnie będzie musiał zmierzyć się z dodatkowymi problemami.

Sytuacja miała miejsce 25 marca, kiedy o godzinie 11 doszło do wypadku drogowego, który wywołał wiele reakcji wśród lokalnej społeczności. W tym incydencie, 44-letni mężczyzna nie zważając na czerwone światło, wkroczył na przejście dla pieszych i został uderzony przez nadjeżdżający autobus. W wyniku tego zdarzenia, nie tylko on potrzebował pomocy medycznej, ale także siedmiu pasażerów pojazdu.

Dalsze informacje na temat poszkodowanego mężczyzny wyszły na jaw po jego identyfikacji – okazało się, że był on poszukiwany przez policję do odbycia kary więzienia. Obecnie, policja kontynuuje dochodzenie w celu pełnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.